odzież - biżuteria - książki - wykroje - sprzęty

25 listopada 2011

Horror z rękawiczką w roli głównej

Ko-Moda.com i Marchewkowa.pl
przedstawiają:
Ko-Moda.com, konkurs, rękawiczki, pracownia ART
HORROR Z RĘKAWICZKĄ W ROLI GŁÓWNEJ


Coby się konkursowo nie obijać, dziś rozpoczynam zabawę, która z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom pięknych rękawiczek.

Tym razem na Leśno-Marchewkowej możecie wygrać jedną z czterech par perfekcyjnie wykonanych rękawiczek polskiej pracowni ART: delikatna czarna koronka, czarna koronka (mitenki), czarna żmija oraz panterka. Wyboru dokonuje zwycięzca! Nagrodę w konkursie ufundował sklep Ko-Moda.com.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Należy opowiedzieć nam o największym rozczarowaniu związanym z rękawiczkami. Odpowiedź może mieć formę dowolną, czyli możecie coś napisać, namalować, narysować, zrobić zdjęcie itd.

2. Pracę należy przesłać na adres jz@marchewkowa.pl. W tytule wpiszcie "Konkurs Ko-Moda". Nie musicie podawać żadnych danych. Poproszę o nie wyłącznie zwycięzcę konkursu.

3. Dodatkowo należy polubić oficjalnego fan page'a sklepu Ko-Moda (możecie skorzystać z poniższego przycisku):

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj (25.11.2011) i trwa do 30.11.2011, godz: 23:59. Wspólnie z panem Marchewką wybierzemy trzy najciekawsze prace. W wyborze zwycięzcy pomogą przedstawiciele sklepu Ko-Moda. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu (w nowej notce) do 3.12.2011.

Przed wzięciem udziału w konkursie zapoznajcie się ze szczegółowym regulaminem.
Aktualne informacje o konkursie znajdziecie na moim fan page'u.

POWODZENIA!

6 komentarzy:

 1. Piękne... czarne koronkowe najładniejsze

  OdpowiedzUsuń
 2. ale ładna grafika, fajnie przedstawione
  powinnaś reklamy im produkować :))

  K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne nagrody do wygrania :) Szkoda, że mi się nigdy nic nie przytrafiło ciekawe związanego z rękawiczkami... (chociaż może powinnam się cieszyć?)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że to nie do końca musi być historia prawdziwa... nie wiem - może Justyna coś podpowie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro już współpracujesz z firmą rękawiczkową, to sprzedaj im pomysł na eleganckie, długie, kobiece rękawiczki rowerowe (z wszytymi od środka, prawie niewidocznymi żelowymi wkładkami). Czuję, że w związku z dużą popularnością cycle chic jest na to spory popyt. Ja bym sama kupiła kilka par. Tych cieplejszych na jesienną szarugę też. Koronka odpada, ale z jakiejś sympatycznej skórki, czemu nie. Normalnie w takich nie chodzę, bo za często muszę używać komórkę dotykową na zewnątrz, ale rowerowo jak najbardziej. Latem ochraniają dłonie przed słońcem, wiosną i latem przed wieczornym chłodem. Ważne, że długie? Jak najbardziej, nie lubię gdy mi wieje po nadgarstkach. Czasem zakładam na rękawiczki getry (pomysł z netu), ale to nie to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O popieram Lavinkę! Fajne by takię rękawiczki były. W ogóle ostatnio mam w głowie taką ideę, którą chętnie bym sprzedała jakiejś firmie/projektantowi łączenia hi-techowyc sportowych materiałów z eleganckim tudzież co najmniej nieco elegantszymi niż sportowe, krojami. PRzykład-marzenie: kurtkopłaszcz w militarno-minimalistycznym stylu z goretexu lub czegoś podobnego, z czego szyją kurtawki w góry, w których nie chodzę po mieście, bo nie i już. Oczywiście z polarową podszewką odpinaną, a co!

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw komentarz lub skontaktuj się ze mną mailowo - jz@marchewkowa.pl.